MS Excel - poziom podstawowy i średniozaawansowany (warsztaty praktyczne)

Co osiągniesz dzięki temu szkoleniu? Nauczysz się efektywnie i praktycznie wykorzystywać arkusz kalkulacyjny. Zapoznasz się z listami danych, poprawnością danych, formatowaniem, formułami, funkcjami, sortowaniem, filtrowaniem, wykresami, drukowaniem itp. Na szkoleniu zdobędziesz wiedzę i umiejętności samodzielnego tworzenia oraz edytowania tabel danych przy wykorzystaniu wielu narzędzi i funkcji programu. Podczas szkolenia będziesz miał czas na omówienie praktycznych przykładów oraz odpowiedzi na Twoje pytania, problemy, wątpliwości oraz potrzeby.

Program:

1. Ms Excel - podstawowy:

- Co to jest MS Excel.

- Podstawowe wiadomości o arkuszu kalkulacyjnym.

- Wprowadzenie i modyfikacja formuł.

- Połączenia między arkuszami i skoroszytami oraz odwołania w arkuszach.

- Nazywanie komórek i zakresów.

- Wykresy.

- Śledzenie zależności - Skoroszyty.

- Formatowanie i zarządzanie arkuszami.

- Wstawianie podstawowych elementów graficznych.

2. Ms Excel - średniozaawansowany:

- Zaawansowane formatowanie arkusza danych.

- Praktyczne zastosowanie formatów: tekstowych, liczbowych i daty.

- Niestandardowe formatowanie arkusza kalkulacyjnego.

- Zastosowanie narzędzia " Przejdź do".

- Tworzenie niestandardowych serii danych.

- Modyfikacja arkusza kalkulacyjnego.

- Obliczanie - zastosowanie formuł i funkcji Excela w codziennej pracy z arkuszami kalkulacyjnymi.

- Tworzenie powiązań pomiędzy arkuszami Excela.

Trener: Adam Arciszewski – trener  w zakresie internetowych technologii, budowania stron www i marketingu internetowego. Konsultuje również zarządzanie marketingiem internetowym w przedsiębiorstwach. Szczególnie interesuje się procesami rozwoju nowych produktów ICT prowadzących do wzrostu efektywności organizacji pracy w biznesie.

Baza Usług Rozwojowych Link do szkolenia

• Zmiana adresu siedziby Fundacji

13/03/2020

Zmiana adresu siedziby Fundacji WNB.

• Relacja ze spotkania ze Zbyszkiem Pawlakiem

10/03/2020

Zapraszamy na krótką relację ze spotkania.