Szkolenie Social Media Marketing w Biznesie

Co osiągniesz dzięki temu szkoleniu? Poznasz nowoczesne metody prezentacji projektów, zdarzeń, usług z wykorzystaniem mediów elektronicznych i internetowych (Facebook oraz Instagram). Nauczysz się profesjonalnego prowadzenia własnych kanałów komunikacyjnych w mediach społecznościowych. W czasie szkolenia zapoznasz się z teorią budowania przekazu, doboru informacji, tworzenia interesującej formy, upublicznienia informacji oraz technik płatnej promocji na Facebooku oraz Instagramie.

Program:

Blok 1 – Facebook:

1. Media społecznościowe – komunikator XXI wieku – dlaczego to takie ważne?
  2. Struktura „Internetu” – przepływ informacji w sieci, profil użytkowników (z uwzględnieniem przedziałów wiekowych i technik komunikacji), aktywność i reaktywność użytkowników.
  3. Facebook – jak być skutecznym w komunikacji.
  4. Wprowadzenie do szkolenia i rekonesans wiedzy uczestników na temat Facebooka
  5. Specyfikacja serwisu, najważniejsze pojęcia, statystyki
  6. Tworzenie profesjonalnego profilu na Facebooku krok po kroku
  7. Dobre i złe praktyki komunikacji na Facebooku
  8. Przydatne aplikacje związane z Facebookiem
  9. Transmisje Live
  10. Techniki płatnej promocji

Blok 2 – Instagram:

1. Dlaczego warto z niego korzystać i do czego nam się przyda?
  2. Wprowadzenie do szkolenia i rekonesans wiedzy uczestników na temat Instagrama
  3. Specyfikacja serwisu, najważniejsze pojęcia, statystyki
  4. O czym mówi się na Insta?
  5. Tworzenie profesjonalnego profilu na Instagramie krok po kroku
  6. Dobre i złe praktyki komunikacji na Instagramie
  7. Wykorzystywanie funkcji natywnych Instagrama (wyszukiwarka, trendy, listy, ankiety, hashtagi)
  8. Strategia obecności na Instagramie
  9. Przydatne aplikacje związane z Instagramem
  10. Techniki płatnej promocji

Trener: Piotr Kołomycki – przedsiębiorca, doradca w zakresie marketingu wizerunku oraz Public Relations, doświadczony trener i szkoleniowiec z zakresu mediów elektronicznych i internetowych. Absolwent studiów  z zakresu negocjacji w dyplomacji na Collegium Civitas. Organizator i doradca kampanii politycznych na wszystkich szczeblach.

Usługa znajduje się w Bazie Usług Rozwojowych.

• Zmiana adresu siedziby Fundacji

13/03/2020

Zmiana adresu siedziby Fundacji WNB.

• Relacja ze spotkania ze Zbyszkiem Pawlakiem

10/03/2020

Zapraszamy na krótką relację ze spotkania.