Kurs on-line

Rozpoczynamy zapisy na kurs on-line "Sekretarka medyczna"

Celem kursu jest zdobycie wiedzy dotyczącej obsługi pacjenta w placówkach medycznych. Kierowanie pacjenta do odpowiednich lekarzy i placówek. Podczas kursu jak prowadzić dokumentację medyczną, przyjmować preparaty do badań oraz wydawać wyniki. Zdobędziesz wiedzę w zakresie sporządzania sprawozdań finansowych, gromadzenie oraz archiwizacji dokumentacji. Kurs obejmuje również elementy z zakresu promocji oraz edukacji zdrowotnej.

Program szkolenia:

I. Organizacja pracy w sekretariacie/rejestracji – 10 godz.
II. Profesjonalna Obsługa pacjenta –  godz. 4 godz.
III. Dokumentacja medyczna – 20 godz.
IV. Sprawozdania z działalności placówki służby zdrowia/proces rozliczeń usług medycznych zgodny z obowiązującymi przepisami prawnymi (Dz. U. z 2016 r. poz. 186 z późn. zm Ustawa z  listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta czy Ustawa z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych) – 6 godz.
V. Teoretyczne podstawy edukacji i promocji zdrowia – 6 godz.
VI. Kultura i etyka zawodu – 4 godz.
VII. Pierwsza pomoc przedmedyczna – 5 godz.
VIII. Anatomia i fizjologia – 5 godz.

Po ukończeniu kursu każdy z uczestników otrzyma zaświadczenie zgodne ze wzorem określonym w § 22 ust. 3
i 4 Rozporządzenia
Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2019 r. poz. 652)

Cena szkolenia - 650,00 zł brutto

Termin: listopad - grudzień 2021

Dodatkowe informacje oraz zapisy:
e-mail: biuro@fundacjawnb.org.pl

Zapisz się wypełniając poniższy formularz i prześlij go na adres: biuro@fundacjawnb.org.pl
Formularz zgłoszeniowy - Sekretarka medyczna

USŁUGI SZKOLENIOWE

Dostarczamy kompleksowych usług szkoleniowych dla właścicieli i pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz organizacji pozarządowych prowadzących działalność gospodarczą. Zakres kursów i szkoleń dotyczy przede wszystkim doskonalenia umiejętności zawodowych oraz podnoszenie kompetencji. Współpracujemy z doświadczonymi trenerami, którzy prowadzą zajęcia na najwyższym poziomie. Posiadamy Certyfikat Polskiej Izby Firm Szkoleniowych SUS 2.0. oraz wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Olsztynie pod numerem 2.28/00101/2019.

Oferujemy szkolenia z zakresu:

marketingu i promocji   ♦ mediów i komunikacji                ♦ tworzenia sieci informatycznych

♦ budowania wizerunku marki oraz marki osobistej             ♦ kadr i HR

♦ podnoszenia ogólnych kompetencji zawodowych               ♦ turystyki, krajoznawstwa i rekreacji

♦ analityki i optymalizacji serwisów internetowych               ♦wybranych obszarów medycznych

Aktualną ofertę szkoleniową znajdziesz tutaj: Baza Usług Rozwojowych

Skorzystanie z naszej oferty szkoleniowej daje Ci możliwość zrefundowania kosztów wybranego szkolenia do 80% jego ceny. Możesz pozyskać refundację dla swojego przedsiębiorstwa nawet do wysokości 70 tys. złotych. By móc skorzystać z dofinansowania, musisz działać na rynku minimum 6 miesięcy, a swoją siedzibę bądź oddział mieć na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Przygotujemy dla Ciebie wszystkie niezbędne dokumenty do uzyskania refundacji.

Szkolenia zamknięte

Ofertę tę kierujemy do przedsiębiorców, którzy lubią oferty idealnie dobrane do ich potrzeby. Podczas szkolenia zamkniętego trener dobiera metody pracy zgodne z  oczekiwaniami klienta. Program dostosowany jest do indywidualnych potrzeb. Realizujemy szkolenia z wybranym przez Ciebie trenerem. Dostajesz tylko to, czego oczekujesz. Ty mówisz nam, jaki obszar Cię interesuje, a my przygotowujemy ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb. Stawiamy na ścisłą współpracę z klientem.

Co daje Ci szkolenie zamknięte?

- dobór tematyki zgodny z Twoim zapotrzebowaniem,

- program dostosowany do Twoich oczekiwań,

- metody pracy oparte na doświadczeniach naszych trenerów,

- miejsce i czas najdogodniejsze dla Ciebie,

- konkretne rozwiązania dla Twojego przedsiębiorstwa,

- wszystkie szczegóły dotyczące szkolenia zamkniętego ustalane są z Tobą.

Szkolenie otwarte

Szkolenia otwarte to konkretna propozycja skierowana do wielu odbiorców. Jego forma pozwala na wymianę doświadczeń nie tylko między trenerem i uczestnikami, ale również między samymi uczestnikami. Tematyka, czas i miejsce szkolenia jest Ci znane wcześniej. Możesz dopasować go do swoich możliwości czasowych i zasobów pracowniczych.

Co daje Ci szkolenie otwarte?

- dobór tematyki szkolenia według potrzeb,

- wymianę doświadczeń  trener-uczestnicy, uczestnicy-uczestnicy,

- nawiązanie nowych relacji biznesowych,

- poznanie rozwiązań innych przedsiębiorców w podobnych problemach,

- niższy koszt pozwalający przeszkolić większą liczbę pracowników,

- możliwość dostosowania pracy pod podany termin szkolenia.

Pamiętaj! Każde szkolenie otwarte może być szkoleniem zamkniętym dostosowanym do Twoich oczekiwań.

• Bezpłatna przestrzeń reklamowa dla organizacji pozarządowych i przedsiębiorstw społecznych

21/08/2020

W centrum Ełku stanął 4 metrowy słup ogłoszeniowy.

• Dnia 16 sierpnia (niedziela) odsłoniliśmy pomnik Alfreda Böhmera

17/08/2020