O nas

Tworzymy zaangażowane społecznie przedsiębiorstwo

- zatrudniamy osoby, które z różnych przyczyn miały problem ze znalezieniem pracy,

- przywracamy pamięć o byłych mieszkańcach Mazur,

- propagujemy dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze północno-wschodniej Polski,

- szkolimy dzieci i dorosłych z ratowania życia i dbania o zdrowie,

- doradzamy i szkolimy przedsiębiorców i instytucje z Warmii i Mazur,

- tworzymy przyjazną przestrzeń pracy, życia i samorozwoju.

Dbamy o środowisko naturalne, dlatego podczas naszych działań nie używamy plastikowych jednorazówek a w bieżącej pracy ograniczamy zużycie papieru, a jeśli już drukujemy to na papierze ekologicznym :-)

Wciąż się uczymy i rozwijamy w poczuciu ciągłej zmiany, uznając ją za naturalny i najlepszy sposób funkcjonowania w dynamicznym i różnorodnym świecie.

Jesteśmy otwarci na różnorodność, równość i partnerstwo, bo wierzymy że wspólnie możemy osiągnąć najbardziej nierealne cele.

 

Najwyższą jakość realizowanych szkoleń i doradztw potwierdza Certyfikat Polskiej Izby Firm Szkoleniowych SUS 2.0.

 

Nasze działania zostały docenione przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, które przyznało nam Certyfikat Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2019 potwierdzający wysoką jakość świadczonych usług z jednoczesnym silnym zaangażowaniem na rzecz lokalnych społeczności.

 

Przyznany nam przez Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego „Zakup Prospołeczny” potwierdza, że zysk z każdej zakupionej u nas usługi przeznaczymy na działalność społeczną.

 

  • MS Excel - poziom podstawowy i średniozaawansowany (warsztaty praktyczne)

    26/02/2020

    Jeśli chcesz podszkolić swoje umiejętności z obsługi MS Excel to nasze szkolenie przygotowane jest dla Ciebie. Przeczytaj o szczegółach w artykule.

  • Szkolenie Social Media Marketing w Biznesie

    25/02/2020

    Chcesz w pełni wykorzystać narzędzia dostępne w mediach społecznościowych, by rozwijać swój biznes i czerpać z tego korzyści? Zapraszamy Cię na szkolenie.